Skocz do zawartości

OneTap

Użytkownik

OneTap wygrał w ostatnim dniu 16 Wrzesień

OneTap ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

6 Neutral

O OneTap

  • Urodziny 03.03.2016

Ostatnio na profilu byli

83 wyświetleń profilu
  1. Imię: Krzysztof. Wiek: 20. Staż na sieci: Od dzisiaj. Ile dziennie jesteś na forum: Ostatnimi czasy mam bardzo dużo wolnego czasu, siedzę w domu i ni nie robię, także na forum mogę być dziennie po kilka godzin (od 5 do 10 godzin). Jakie masz doświadczenie ?: Ostatnio praktycznie w ogóle nie miałem styczności z rangą Moderator i powyżej. Kiedyś jeszcze za czasów, gdy popularny był silnik IPB byłem moderatorem na różnych forach. Jaki dział Cię interesuje: W sumie mogę mieć całe forum pod skrzydłami, mam dużo wolnego czasu, więc mogę wszystko ogarniać. Kilka zdań o sobie: Na imię mam Krzysztof, w lipcu skończyłem 20 lat. W tym roku skończyłem technikum, o profilu informatyk (taki typowy nerd ze mnie :D), aktualnie nie uczę się, ani nie pracuję, oczywiście nie z powodów lenistwa tylko z powodu choroby. Pochodzę z województwa dolnośląskiego, mieszkam na wsi, ale bliższe miasto, które jest obok mnie to Głogów. Interesuję się sportem ( piłka nożną, kibic Zagłębia Lubin), oraz informatyką, w końcu mój zawód:). Na co dzień jestem miłą i sympatyczną osoba, która nigdy nie wdaje się w nieprzyjemne sytuację. Myślę, że jestem osobą, której można zaufać, na pewno nie zawiodę. Pozdrawiam!
  2. #1. Dodanie do działu "Redakcja" i działu "Grafika" poddziałów, mógłbym napisać jakich. #2. Tam gdzie jest " TOP 5 spamerów" itp... dodać także " TOP 5 reputacji" #3. Można by było dodać dział "Typer" oraz rangę "Typer", gdzie obstawiałoby się tam mecze itp... myślę, że byłoby to dobrym urozmaiceniem #4. Wyłączyć naliczanie postów w dziale "Hydepark", bo aktualnie każdy może sobie zaspamić i nabić nie wiadomo ile postów. #5. "Total Time Spent Online" Ten napis by spolszczyć, by pasowało do innych. Na razie to tyle z mojej strony, jakbym miał więcej propozycji/uwag to dam znać.
  3. Siemanko wszystkim. Na imię mam Krzysztof, lat 20. Kształciłem się na kierunku technik informatyk. Jestem z województwa dolnośląskiego, okolice Głogowa. Trafiłem na sieć poprzez reklamę serwera DD2, mam nadzieję, że zostanę tutaj na dłużej.
×
×
  • Utwórz nowe...